bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja Obsługi BIP-u i użyte skróty.

Skróty - wyjaśnienie :

BIP - skrót ten oznacza Biuletyn Informacji Publicznej, jest to strona internetowa na której udostępnia się informacje publiczne, utworzone, utrzymywane i aktualizowane przez Podmiot zobowiązany do tego, Ustawą z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z dnia 8.10.2001).

PKS w Łukowie S.A. - Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodwej w Łukowie Spółka Akcyjna

INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP-u :
Przeglądanie zawartości strony BIP :
Strona podmiotowa BIPPKS w Łukowie S.A. umożliwia użytkownikom internetu jej swobodne przeglądanie i odnajdywanie informacji publicznych dotyczących działalności PKS w Łukowie S.A. Po lewej stronie strony głównej znajduje się MENU czyli wykaz grup tematycznych, w których zostały zestawione dla Państwa informacje publiczne udostępnione w BIP. Dostęp do tych treści jest możliwy poprzez kliknięcie w daną pozycję menu. Wówczas pojawia się :
1) cały tekst publikacji
lub (i)
2) dodatkowe odnośniki (zwane linkami lub hiperłączami) do dalszych publikacji - należy na nie najechać "myszką" i kliknąć, aby przejść do innych publikacji zamieszczonych na stronie
lub (i)
3) załączniki umieszczone pod daną publikacją - po najechaniu na nie, możliwy jest ich podgląd (otworzenie danego dokumentu) lub pobranie (zapisanie na twardym dysku komputera, na którym przeglądają Państwo BIP).

MAPA SERWISU :
Pod linkiem MAPA SERWISU w menu głównym, znajdą państwo spis treści zawartości serwisu BIP - przejrzenie MAPY SERWISU pozwoli Państwu na szybsze odnalezienie istotnych dla Państwa informacji i ułatwi poruszanie się użytkownika internetu po całym serwisie BIP.Opublikował: Daniel Cąkała
Publikacja dnia: 05.06.2012
Podpisał: Daniel Cąkała
Dokument z dnia: 18.04.2012
Dokument oglądany razy: 3 113